KONST / Oljemålningar / Bemålat tryck 14908158
nr 1490 8158
Bemålat tryck
kopia, efter W E Makowskij, "Häradsrätten". Signerad. Olja på duk 36x56 cm, yttermått inklusive ram: 46x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:05:38
14/9 15:16:02
100 kr
15/9 11:25:55